МБФ "ОМНІ-мережа для дітей"
Інформація про чинники, які порушують розвиток дітей

РОНАПРЕВ

Назва англійською мовою:  ronapreve.
Група/призначення:

Людське моноклональне антитіло. Це комбінація двох моноклональних антитіл: казірівімаб та імдевімаб.

Комітет лікарських засобів для людини Європейського агентства з лікарських засобів (the European Medicines Agency, EMA) рекомендував дозволити використання препаратів ронапрев та регкірона для COVID-19. Дані досліджень продемонстрували, що лікування цими препаратами істотно знижує кількість госпіталізацій та смертей від COVID-19 серед пацієнтів, схильних до важкого перебігу, йдеться у повідомленні. Рекомендовано для дорослих хворих з підтвердженим COVID-19, які не потребують додаткової кисневої терапії  і які мають ризик розвитку важкого перебігу. Ще одне дослідження показало, що профілактичний прийом препарату ронапрев зменшує шанс зараження коронавірусом від інфікованих членів родини.

Альтернативні назви / синоніми: REGEN-COV.
Діюча речовина: казірівімаб та імдевімаб.
Рекомендації при вагітності:

Ймовірно сумісний у випадку необхідності лікування.

Рекомендації при лактації:

Ймовірно сумісний з моніторингом стану немовляти.

Прийом під час вагітності (короткий висновок):

Для оцінки асоційованого з препаратом ризику великих вроджених вад, самовільних переривань, несприятливих результатів для матері і плода даних недостатньо. Слід використовувати в період вагітності тільки у тому випадку, коли користь перевищує потенційний ризик для матері і плода. Інші імуноглобуліни вважаються відносно безпечними.

Інформація щодо досліджень на тваринах: відсутня інформація.
Інформація щодо впливу на плід:

Неклінічних досліджень репродуктивної токсичності не проводилось. Дослідження перехресної реактивності тканин з використанням тканин плода людини не продемонструвало клінічного занепокоєння. Антитіла до імуноглобуліну G1 (IgG1) людини проникають через плаценту, тому такий трансфер очікується для ронапреву. Вплив у такому випадку на плід невідомий. Касівірімаб та імдевімаб прямо зв’язуються з білком шиповидних відростків оболонки вірусу SARS-CoV-2. Враховуючи вищенаведене не очікується несприятливого впливу на плід.

У вагітних слід використовувати цей препарат тільки якщо користь від такого лікування перевищує потенційний ризик для матері і плода. Якщо діагностується вагітність під час лікування, жінку слід інформувати про відсутність даних щодо ризику для ембріону/плода.

Застосування препарату під час вигодовування:

Згідно з деякими джерелами у січні 2022 року виявлено неефективність препарату проти деяких варіантів  COVID-19. Інформація про вплив в період грудного вигодовування відсутня.

Оскільки це є  велика білкова молекула, яка руйнується в шлунково-кишковому тракті немовляти, то в грудному молоці очікується невелика кількість.

Вплив на фертильність (чоловіків та жінок): відсутня інформація.
Адаптовано за матеріалами:
  1. Ronapreve – Search results та Ronapreve, INN-casirivimab and imdevimab. Інформація з сайту Європейського агентства з лікарських засобів (European Medicines Agency).
  2. Ronapreve – Search results. Інформація з бази даних “Drugs.com”.
  3. Ronapreve – Books – NCBI (nih.gov). База даних “Drugs and Lactation Database (LactMed)”.

 

Адаптовано 12.09.2022 р.:
Е.Й. Пацкун, лікар-генетик, кандидат медичних наук, доцент кафедри факультетської терапії Ужгородського національного університету.
Переглянуто редакційною колегією 12.09.2022 р


Будь ласка, дайте відповідь на ці чотири питання:

Хто Ви?

Результати

Loading ... Loading ...

Ваша оцінка сайту УТІС:

Результати

Loading ... Loading ...

Для чого потрібна інформація?

Результати

Loading ... Loading ...

Чи Ви ще повернетесь на наш сайт?

Результати

Loading ... Loading ...

Всього статей

1448

Наші сайти
Мистецтво
Мистецтво
Навчання
Навчання
Інформація
Інформація
Information
Information
Help Me!