МБФ "ОМНІ-мережа для дітей"
Інформація про чинники, які порушують розвиток дітей

ДІОСМІН

Група/призначення:

Капіляростабілізуючі засоби, біофлавоноїди, ангіопротектори. Діосмін (смола buchu) – це флавонієвий глікозид, який міститься в багатьох цитрусових та квітах Sophora microphylla (софора, родина бобових). В деяких країнах під торговою назвою флебодіа використовується для лікування варикозно розширених вен та геморою. В США доступний у вигляді харчової добавки. Один комерційний препарат – васкулера – містить лужний комплекс діосміну, який називають діосміплексом.

Дафлон або очищена мікроіонізована флавоноїдна фракція (micronized purified flavonoid fraction (MPFF) містить 90% діосміну та 10% гесперидину, також називається цирантином, який є іншим флавоноїдом у шкірці цитрусових.

Альтернативні назви / синоніми:

Баросмін, флебодіа, діосміплекс, васкулера. Комбіновані препарати з вмістом гесперидину та діосміну: дафлон, нормовен, діофлан, авеню, флебавен.

Діюча речовина: діосмін.
Рекомендації при вагітності:

Досвід застосування обмежений; ймовірно сумісний.

Рекомендації при лактації: відсутня інформація.
Прийом під час вагітності (короткий висновок):

При лікуванні геморою в комбінації з гесперидином не виявлено впливу на вагітність, розвиток плода, вагу та ріст новонароджених, вигодовування.

Інформація щодо досліджень на тваринах:

Згідно з інструкцією, цей препарат не був шкідливим для репродукції щурів при використанні 37-кратних рекомендованих для людини доз і не впливав несприятливо на результати вагітностей невідомої кількості жінок при дозі 900 мг/день в ІІІ триместрі вагітності. При репродуктивних дослідженнях у щурів не виявлено репродуктивних наслідків, підраховано, що до плода через плаценту проникає 0,003% призначеної дози, а в грудне молоко – 1%.

Інформація щодо впливу на плід:

Досвід застосування обмежений. Французьке дослідження у жінок повідомило про використання венотонічних препаратів в період вагітності без підвищення частоти несприятливих результатів. Частка діосміну невідома. Використання мікроіонізованого діосміну (90% діосміну та 10% гесперидину) в середньому за 8 тижнів до пологів та 4 тижні після пологів з приводу внутрішнього геморою в 50 вагітних жінок не асоціювалось з несприятливим впливом на розвиток плода, вагу новонароджених, ріст немовляти, вигодовування.

Застосування препарату під час вигодовування: відсутня інформація.
Вплив на фертильність (чоловіків та жінок): відсутня інформація.
Адаптовано за матеріалами:
  1. Інформаційна система Центру репродуктивної токсикології “Reprotox” (http://www.reprotox.org).

 

Адаптовано 12.05.2019 р.:
Е.Й. Пацкун, лікар-генетик, кандидат медичних наук, доцент кафедри неврології, нейрохірургії та психіатрії Ужгородського національного університету.
Переглянуто редакційною колегією 13.05.2019 р.


Будь ласка, дайте відповідь на ці чотири питання:

Хто Ви?

Результати

Loading ... Loading ...

Ваша оцінка сайту УТІС:

Результати

Loading ... Loading ...

Для чого потрібна інформація?

Результати

Loading ... Loading ...

Чи Ви ще повернетесь на наш сайт?

Результати

Loading ... Loading ...

Всього статей

1443

Наші сайти
Мистецтво
Мистецтво
Навчання
Навчання
Інформація
Інформація
Information
Information
Help Me!