Інформація
      
Мистецтво
      
Навчання
Інформація про чинники, які порушують розвиток дітей

АРНІКА

Група/призначення:

Гомеопатичний препарат, покази до застосування: гострі та хронічні захворювання із вираженим больовим та гарячковим синдромом (бактеріального та вірусного походження): бронхіт, пневмонія, пієлонефрит, цистит, уретрит, міокардит, ендокардити, ревматизм, ревматоїдні артрити, гепатити, синовіїти, тендовагініти; захворювання артерій та вен.

Альтернативні назви / синоніми: не знайдено.

Діюча речовина:

Арніка. До складу арніки входить велика кількість хімічних речовин: флавоноїдні глікозиди, ізомерні спирти, аміни, кумарини, карбогідрати, ефірні масла, жирні кислоти, тощо.

Рекомендації при вагітності: протипоказаний.
Рекомендації при лактації: протипоказаний.
Прийом під час вагітності (короткий висновок):

Відсутні повідомлення про використання арніки при вагітності. Не рекомендується приймати при вагітності, бо ця рослина є стимулятором матки і традиційно використовується як абортивний препарат.  Використовується місцево та в косметології. FDA класифікує арніку як небезпечну при пероральному вживанні і в цьому випадку вона вважається отрутою та як засіб для лікування шкірних проблем.  Арніка ймовірно безпечна в кількості, яка знаходиться в продуктах.

Інформація щодо досліджень на тваринах: відсутня інформація.
Інформація щодо впливу на плід:

Як гомеопатичний препарат може призначатися перед та під час пологів для попередження внутрішніх та зовнішніх кровотеч у матері та дитини. В спостереженні за 1044  жінками в Італії 491 (47%) з них повідомили, що вживали гомеопатичні препарати протягом останнього року, іноді і при вагітності. Арніка була серед 10 найчастіше вживаних жінками рослинних препаратів.

Застосування препарату під час вигодовування:

Вважається, що деякі компоненти арніки потрапляють в грудне молоко. У немовляти віком 9 днів відмічали летаргію тривалістю 1 день, зниження споживання молока, анемію, жовтяницю. Здорова мама за 48 годин до появи вищенаведених явищ почала пити чай з квітів арніки. Інших причин гемолізу в цієї дитини не було. Проведено замінне переливання крові для лікування анемії та зниження рівня білірубіну. Мама престала пити чай з арніки, відновила грудне годування і жодних з вищенаведених проблем повторно не виявляли.

Вплив на фертильність (чоловіків та жінок): відсутня інформація.
Адаптовано за матеріалами:
  1. Briggs G, Freeman R, Yaffe S. Drugs in Pregnancy and Lactation: a Reference Guide to Fetal and Neonatal Risk. Ninth edition, 2011, Wolters Kluwer, Lippincott Williams & Wilkins. 1728 pages. ISBN: 978-1-60831-708-0.

 

Адаптовано 01.06.2015 р.:
Е.Й. Пацкун, лікар-генетик, кандидат медичних наук, доцент кафедри неврології, нейрохірургії та психіатрії Ужгородського національного університету
Переглянуто редакційною колегією 08.07.2015 р.Будь ласка, дайте відповідь на ці чотири питання:


Опитування
Хто Ви?
Лікар
Середній медпрацівник
Студент (інтерн)
Вагітна жінка
Родичі вагітної жінки
Зацікавлена особа
Інше


Подивитись результати

Опитування
Ваша оцінка сайту УТІС:
Відмінно
Добре
Задовільно
Погано


Подивитись результати

Опитування
Для чого потрібна інформація?
Для роботи
Для навчання
Для лікування
Для догляду за хворим
З цікавості
Інше


Подивитись результати

Опитування
Чи Ви ще повернетесь на наш сайт?
Повернусь і буду рекомендувати знайомим
Повернусь, бо потрібна інформація
Зайшов на сайт випадково
Не повернусь, бо не цікаво


Подивитись результати