МБФ "ОМНІ-мережа для дітей"
Інформація про чинники, які порушують розвиток дітей

АРНІКА

Група/призначення:

Гомеопатичний препарат, покази до застосування: гострі та хронічні захворювання із вираженим больовим та гарячковим синдромом (бактеріального та вірусного походження): бронхіт, пневмонія, пієлонефрит, цистит, уретрит, міокардит, ендокардити, ревматизм, ревматоїдні артрити, гепатити, синовіїти, тендовагініти; захворювання артерій та вен.

Альтернативні назви / синоніми: не знайдено.

Діюча речовина:

Арніка. До складу арніки входить велика кількість хімічних речовин: флавоноїдні глікозиди, ізомерні спирти, аміни, кумарини, карбогідрати, ефірні масла, жирні кислоти, тощо.

Рекомендації при вагітності: протипоказаний.
Рекомендації при лактації: протипоказаний.
Прийом під час вагітності (короткий висновок):

Відсутні повідомлення про використання арніки при вагітності. Не рекомендується приймати при вагітності, бо ця рослина є стимулятором матки і традиційно використовується як абортивний препарат.  Використовується місцево та в косметології. FDA класифікує арніку як небезпечну при пероральному вживанні і в цьому випадку вона вважається отрутою та як засіб для лікування шкірних проблем.  Арніка ймовірно безпечна в кількості, яка знаходиться в продуктах.

Інформація щодо досліджень на тваринах: відсутня інформація.
Інформація щодо впливу на плід:

Як гомеопатичний препарат може призначатися перед та під час пологів для попередження внутрішніх та зовнішніх кровотеч у матері та дитини. В спостереженні за 1044  жінками в Італії 491 (47%) з них повідомили, що вживали гомеопатичні препарати протягом останнього року, іноді і при вагітності. Арніка була серед 10 найчастіше вживаних жінками рослинних препаратів.

Застосування препарату під час вигодовування:

Вважається, що деякі компоненти арніки потрапляють в грудне молоко. У немовляти віком 9 днів відмічали летаргію тривалістю 1 день, зниження споживання молока, анемію, жовтяницю. Здорова мама за 48 годин до появи вищенаведених явищ почала пити чай з квітів арніки. Інших причин гемолізу в цієї дитини не було. Проведено замінне переливання крові для лікування анемії та зниження рівня білірубіну. Мама престала пити чай з арніки, відновила грудне годування і жодних з вищенаведених проблем повторно не виявляли.

Вплив на фертильність (чоловіків та жінок): відсутня інформація.
Адаптовано за матеріалами:
  1. Briggs G, Freeman R, Yaffe S. Drugs in Pregnancy and Lactation: a Reference Guide to Fetal and Neonatal Risk. Ninth edition, 2011, Wolters Kluwer, Lippincott Williams & Wilkins. 1728 pages. ISBN: 978-1-60831-708-0.

 

Адаптовано 01.06.2015 р.:
Е.Й. Пацкун, лікар-генетик, кандидат медичних наук, доцент кафедри неврології, нейрохірургії та психіатрії Ужгородського національного університету
Переглянуто редакційною колегією 08.07.2015 р.Будь ласка, дайте відповідь на ці чотири питання:


Опитування
Хто Ви?
Лікар
Середній медпрацівник
Студент (інтерн)
Вагітна жінка
Родичі вагітної жінки
Зацікавлена особа
Інше


Подивитись результати

Опитування
Ваша оцінка сайту УТІС:
Відмінно
Добре
Задовільно
Погано


Подивитись результати

Опитування
Для чого потрібна інформація?
Для роботи
Для навчання
Для лікування
Для догляду за хворим
З цікавості
Інше


Подивитись результати

Опитування
Чи Ви ще повернетесь на наш сайт?
Повернусь і буду рекомендувати знайомим
Повернусь, бо потрібна інформація
Зайшов на сайт випадково
Не повернусь, бо не цікаво


Подивитись результати


Всього статей

1258

Наша подяка
 
Представляємо


Наші сайти
Мистецтво
Мистецтво
Навчання
Навчання
Інформація
Інформація
Information
Information