МБФ "ОМНІ-мережа для дітей"
Інформація про чинники, які порушують розвиток дітей

Тератологічні служби та системи

В різних країнах фахівці створюють тератологічні служби для вивчення пренатального впливу на плід та вагітну різноманітних медикаментів, фізичних, хімічних, біологічних чинників, а також впливу таких факторів на немовля, яке знаходиться на грудному вигодовуванні. Ці служби (сервіси) підтримують реєстри (разом з виробниками певних медикаментів, особливо найновіших та таких, які широко використовуються) для того, щоб вагітні та їхні лікарі могли долучатись і як отримувати вже наявну інформацію, так і поповнювати інформаційну базу новими деталями та аспектами. Частина тератологічних сервісів підтримують гарячі лінії, щоб зацікавлені особи, в першу чергу вагітні жінки, могли отримувати безкоштовну інформацію. Крім того тератологічні служби очолюють проекти досліджень щодо лікування певних нозологій, наприклад, розсіяного склерозу (триваюче дослідження від MotherToBaby). Більшість тератологічних служб також запроваджують доступні для громадян вебсайти з детальною інформацією про конкретний вплив того чи іншого фактору.

Крім тератологічних служб інформацію про вплив медикаментів в період вагітності можна знайти на вебсайтах CDC, March of Dimes, FDA.

На сайті FDA є перелік реєстрів вагітних, які приймали певний препарат

https://www.fda.gov/science-research/womens-health-research/list-pregnancy-exposure-registries

Найвідоміші тератологічні служби: Організація спеціалістів з тератологічної інформації (The Organization of Teratology Information Specialists – OTIS. яка підтримує один з перших вебсайтів для широкого загалу MotherToBaby, Європейська мережа тератологічних інформаційних служб (European Network of Teratology Information Services – ENTIS),  британська тератологічна інформаційна служба (UK Teratology Information Service – UKTIS), яка підтримує вебсайт для пацієнтів “Best Use of Medicines in Pregnancy – BUMPS“, одна з американських тератологічних служб “Teratogen Information System – TERIS“, інформаційна система “Reproductive Toxicology Center – Reprotox” та багато інших.Будь ласка, дайте відповідь на ці чотири питання:

Хто Ви?

Результати

Loading ... Loading ...

Ваша оцінка сайту УТІС:

Результати

Loading ... Loading ...

Для чого потрібна інформація?

Результати

Loading ... Loading ...

Чи Ви ще повернетесь на наш сайт?

Результати

Loading ... Loading ...

Всього статей

1448

Наші сайти
Мистецтво
Мистецтво
Навчання
Навчання
Інформація
Інформація
Information
Information
Help Me!