МБФ "ОМНІ-мережа для дітей"
Інформація про чинники, які порушують розвиток дітей
УКРАЇНСЬКІ ДІТИ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ ПОТРЕБУЮТЬ ДОПОМОГИ!

Інформаційні тератологічні системи у світі

Інформаційні тератологічні системи існують в багатьох країнах. В США створені системи, в яких можна знайти інформацію про кожний лікарський препарат, що існує на ринку. Крім того, в 1979 році створена Організація спеціалістів з тератологічної інформації (The Organization of Teratology Information Specialists – OTIS). З 1984 року ця організація охоплює 13 найбільших регіонів США і Канади. Серед інших послуг, організація надає безкоштовну телефонну інформацію медичним спеціалістам і вагітним жінкам щодо безпечності вживання тих чи інших ліків при вагітності і грудному вигодовуванні.

В 1998 році в місті Сан-Дієго (штат Каліфорнія, США) був створений Дослідницький центр OTIS і спеціальна служба (MotherToBaby), яка надає інформацію, підтверджену доказовою медициною, матерям, лікарям та усім зацікавленим особам щодо лікарських препаратів та інших тератогенних чинників, які можуть негативно вплинути на вагітність і грудне вигодовування.

В Європі також існує Європейська мережа інформаційних тератологічних послуг (European Network of Teratology Information Services – ENTIS). Членами ENTIS є Австрія, Велика Британія, Греція, Іспанія, Італія, Нідерланди, Німеччина, Росія, Туреччина, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чеська республіка, Швейцарія.

Читайте додаткову інформацію на сайті I.B.I.S. (Ibis Birth Defects Information System.Будь ласка, дайте відповідь на ці чотири питання:

Хто Ви?

Результати

Loading ... Loading ...

Ваша оцінка сайту УТІС:

Результати

Loading ... Loading ...

Для чого потрібна інформація?

Результати

Loading ... Loading ...

Чи Ви ще повернетесь на наш сайт?

Результати

Loading ... Loading ...

Всього статей

1333

Наші сайти
Мистецтво
Мистецтво
Навчання
Навчання
Інформація
Інформація
Information
Information
Представляємо